Konstantin Vassiljev mängus Saksamaa vastu.Foto: Reuters/Scanpix
1. september 2019, 18:35

OH EI! Jalgpallikoondise tugitala sai vigastada

Sel hooajal kodumaale naasnud ning FC Flora värve esindav Eesti koondise võtmemängija Konstantin Vassiljev vigastas avapoolajal reielihast ning oli sunnitud väljakult lahkuma. Premium liiga liider ei suutnud Paide Linnameeskonna vastu paremat 1:1 viigist.

Käimasoleval hooajal mõnevõrra üllatuslikult kolmandat kohta hoidev Paide võistkond läks mängu ka juhtima, kui 27. minutil sahistas võrku Andre Frolov. Teisel poolajal suutis 11kordne Eesti meister end veidi koguda. 56. minutil lõi palli väravasse Märten Kuusk. Rohkemaks aga jõudu ei jätkunud ning tuli leppida viigipunktiga.

Vassiljev säilitas homme algava koondiselaagri osas optimismi. "On lootus, et ei ole midagi tõsist. Aga eks selgub," sõnas Vassiljev pärast kohtumist Soccernet.ee-le

Päeva esimeses kohtumises alistas Viljandi Tulevik koduplatsil tulemusega 3:0 FC Kuressaare. Kaks väravat lõi Kaimar Saag, ühe lisas Rainer Peips.

Kell 19 alanud kohtumises alistas FCI Levadia tulemusega 3:1 Maardu linnameeskonna.