Katrina Lehis ja Helen Nelis-NaukasFoto: Stanislav Moshkov
Ohtuleht.ee 3. september 2019 14:22
Eesti parim naisvehkleja, mullu Euroopa meistriks kroonitud Katrina Lehis otsustas lõpetada koostöö treener Helen Nelis-Naukasega.

"Minu soov on jõuda olümpiale ja tunnen, et selleks on vaja muutust," kirjutas Lehis meediale. "Olen jälginud oma arengut ning analüüsinud oma võistluseid ja tulemusi. Minu soov on olla kõige kõrgemas tipus. Täna tunnen, et vajan treeningutele nii uut lähenemist kui ka motivatsiooni. Kas see muutus viib mind ka soovitud tulemuseni, seda näitab aeg – kui ma seda aga ei proovi, siis ma ei saagi seda kunagi teada.

Järgnev otsus ei tulnud kergelt, aga see on minu võimalus liikuda edasi. Annan teada, et lõpetan tänasest koostöö oma treeneri Helen Nelis-Naukasega. Olen oma treenerile tänulik tema panustatud aja ja kõige eest, mis ta on minu jaoks nendel aastatel teinud. Ükskõik, mis juhtub edasi, esimene treener jääb esimeseks treeneriks, tema on ladunud aluse minu sportlaskarjäärile. Veel kord aitäh, Helen!

Kellega alustan koostööd, ma veel öelda ei oska, läbirääkimised käivad mitme erineva treeneriga nii Eestist kui ka välismaalt. Otsuse oma tuleviku ja treeneri osas teen teatavaks hiljemalt 10. septembril."