Kristjan Kitsing tõi Kalevile 14 punkti.Foto: Martin Ahven
5. september 2019, 21:07

JÄLLE kaotus! Viimase veerandiga lagunenud Kalev/Cramo jäi ka teises kontrollmängus alla

BC Kalev/Cramo pidas täna teise hooajaeelse kontrollkohtumise ning taas kord pidi leppima kaotusega. Kui eile jäädi Ukraina klubile Kiievi Basket alla tulemusega 77:93, siis nüüd vormistati kaotus samale vastasele numbritega 75:84.

Avaveerandi võitis Eesti meistriklubi skooriga 22:19, poolajaks juhiti veel 42:40. Kolmanda perioodi lõpuks oli seis tasa 63:63, aga viimane veerandaeg kaotati koguni 12:21.

Kalevi parim oli 17 punktiga Dwight Coleby, Kristjan Kitsing ja Aigars Škele lisasid vastavalt 14 ja 12 silma. Ukraina liiga hõbedameeskonnale tõi Deon Edwin 20 punkti. Mängus sai määravaks visete tabavusprotsent. Kui Eesti klubi viskas väljakult kõigest 44.1% täpsusega, siis vastasel oli see näitaja 55.8%.

Juba pühapäeval mängib Kalev/Cramo Leedu meeskonna Kaunase Zalgirisega.