Jalgpall

Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjov räägib oma elust Kasahstanis

SUUR INTERVJUU | „Nii ma istusin lõpuks kaugel Šõmkenti linnas ja mõtlesin, mida siin teen.“ 

Kaarel Täll, 5. september 2019, 22:00
SIHT SILME EES: Sergei Zenjov on suunanud kogu keskendumise valgele nahkkerale, et see vaenlase väravasse toimetada!Foto: Alar Truu

„Tähtis on see, et ma tõesti naudin oma elu. Samas ei saa öelda, et mu praeguse tiimi tase oleks vastavuses lapsepõlve unistustega...“ mõtiskleb Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjov (30). Ta on ehe näide sellest, kuidas inimene tahab vahel mööda oma valitud rada käia, aga elul on hoopis teised plaanid. Praegu töötab Zenjov kaugel Karagandõs, kus kehva vormi vastu võideldakse muuseas ka lammaste ohverdamisega.

Sergei, 2014. aasta viimastel päevadel istusime Doha rannas ja ajasime juttu. Rääkisid, et tahaksid kodule lähemal jalgpalli mängida. Lisasid, et hea pakkumise korral kolinuks sa üsna noore jalgpallurina isegi Eestisse. Praeguseks oled aga jõudnud Lilleküla staadionist enam kui 4000 km kaugusel asuvasse Karagandõsse... Mis juhtus?

(Naerab.) Nüüd olen peaaegu Hiinas! Pärast Poolast lahkumist oli mul tegelikult väga raske uut meeskonda leida. Paljud ütlesid, et olen vana – 30aastast ei taha keegi. Öeldi, et ma olen nõrk.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

4. september 2019, 19:52
ÜLEVAADE | Koondislaste mängupraktika on korralik, kuid resultatiivsus jätab soovida
26. august 2019, 14:37
Voolaid nimetas oma esimese koosseisu: Ragnar Klavan naaseb pika pausi järel koondisesse
16. veebruar 2019, 17:25
Poolast minema löödud Eesti koondise ründaja leidis piiri tagant uue mängupaiga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee