20. sügisjooksu start! Foto: Kristo Parksepp
7. september 2019, 19:09

Peaminister Ratasel jäi juubelihõngulisel Sügisjooksul tunni piir alistamata, esikoht läks Ukrainasse (33)

Täna toimunud 20. Tallinna Sügisjooksu 10 kilomeetri distantsi võitis ukrainlane Vasil Koval ajaga 30.10.

Teiseks tuli rootslane Otmane Nait-Hammou (30.16) ja kolmandaks van tuttab Ibrahim Mukunga (30.36). Kiireim eestlane oli Karel Hussar, kes jooksis aja 30.36.

Naistest jättis võidu koju Liina Tšernov (34.20), teise koha teenis ukrainlanna Olesja Dodovnjuk (34.30), kolmandaks jäi Leila Luik ajaga (35.03).

Sügisjooksu 10 kilomeetri distantsile registreerus ligi 9000 liikumisharrastajat. Nende hulgaso oli ka peaminister Jüri Ratas, kes jooksis aja 1:03.55 ning lõpetas 2380. kohal.

Tallinna Maratoni programm jätkub homme hommikul kell 9, kui antakse start  maratonile. Kell 10.15 algab poolmaraton.