WRC

Tiitlikonkurentsis mängudest hoiduva Tänaku eesmärk – olla jälle targim, mitte kiireim 

Henry Lääne, 12. september 2019, 09:16
VÕIDUKAITSJAD: Martin Järveoja ja Ott Tänak tõusid mullu Türgis poodiumi kõrgeimale astmele kolmandal järjestikusel MM-rallil. Tänavu on duol sealmail samuti võimalik kübaratrikk vormistada, sest augustis triumfeeriti nii Soomes kui ka Saksamaal.Foto: Toyota Gazoo Racing WRC

Türgi ralli pakkus mullu rohkelt närvikõdi ja peast kinnihaaramist. Üle kaheksa aasta taas MM-kalendrisse pääsenud võistluse ränkrasked olud neelasid neljarattalisi põrgulisi kui kõrberännakust naasnud matkasell vett. Sarnast tulevärki võib oodata ka tänavu.

Eelmisel aastal jõudsid probleemideta, mistõttu ei tulnud neil katkestada, finišisse vaid neli WRC-masinat taltsutavat sõitjat: Ott Tänak, Jari-Matti Latvala, Hayden Paddon ja Teemu Suninen. Just seda järjekorda näitas ka lõpp-protokoll.

Rallifännidele mängis libaprohvetit kohalik roolikeeraja Orhan Avicoglu. „2017 oli tegu üsna sujuva ja mitte rehve lõhkuva ralliga. Ainult mõned kohad olid sarnased Akropolise rallil nähtuga. Muidu oli kruus autode jaoks üsna sõbralik. See võimaldas meil sõita ründava stiiliga,“ lausus türklane.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

11. september 2019, 22:58
WRC fännid ei usu, et keegi suudab Türgis Ott Tänaku võitu väärata

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee