BLOGI HOLLANDIST | Eesti jäi EMil viimaseks, Cretu ja Rikberg lõpetasid (54)

LISA KOMMENTAAR

vaataja19. september 2019, 10:45
Oli varem nagu ikka lugeda,et koondisel oli siiani hea maine,olid ilusad mängud -võidud ja ikka meie tugevusest. Nüüd oli ka ikka lugeda keda me oma alagrupis võidame,et läheme alagrupist edasi jne.! Ja nüüd selline mannetu mäng!!
No19. september 2019, 07:53
Pole hullu, seekord põruti tulevad uued ja paremad mängud CRETU oli peatreener 6 aastat, 2 korral sai kristjani, mees tegi oma ära Ju sai aeg ümber,
1 millimeeter joonel kets18. september 2019, 18:47
enam 1 millimeeter ketsi18. september 2019, 18:41
ehk oli joone peal ei syydista keegi enam ,imelik pööre juba pealkirjas,mis jummala 6ige,rohkem,kui mannetud mängud
18. september 2019, 18:31
Kõige rohkem on kahju, et terve turniiri jooksul võideti ainult kaks geimi.
Võrkpallil olla ka keegi "president", ilmselt eksitus!?18. september 2019, 17:35
Jalgpallis on küll mees omal kohal - tulemusedki teisest mastist. Opositsioonist pole praegu valikuid ollagi.
Taat18. september 2019, 15:00
Ei ole siin mingit au ega uhkust,vastavalt mängule ka vastav tulemus!
au ja uhkus18. september 2019, 18:43
on olla esimene, mis sest, et tagant poolt.
Jube18. september 2019, 14:59
Mis aust ja uhkusest siin räägime. Kõik mängud on nagu panniga otsaette saanud. Sada vabandust ja muud ei midagi. Uhke on olla hea siis kui ikka mõni võit ka tagataskusse on pista
ivlis18. september 2019, 14:48
Paulile:jätke sport ära,siis ainult poliitikute kemplemine ja rannamaja(vastik)
korvpalli sõber18. september 2019, 14:46
Mind häiris eile teine kommentaator,kes oli Andres Toobali asemel.Kas ta oli mingi Esna,no küll mees võis muliseda,lihtsalt jube oli kuulata.See on vahel ka Eesti mängude ajal mulisemas.
vaatleja18. september 2019, 08:44
spordiajakirjanikud puhusid enne võistlust mulli teadlikult suureks, et oma tööandjatele leib lauale tuua. pidevalt asja see olnutena ei saanud ju juba suve algul märkamatuks jääda, et vankril rattad all logisevad ja varuosi ei ole piisavalt.
Juhan18. september 2019, 06:05
Tea kes uueks võrkpalliliidu esimeheks saab?
Kes muu... 18. september 2019, 10:23
Kui Rosimannus, hooldekodusid jääb vajaka
mati18. september 2019, 15:43
Au ja uhkus, neli kindlat kaotust järjest? Poola oli parem , see on selge, Hollandit võidame harva, aga ülejäänud kaks peaks ikka võitma. On peeglisse vaatamise aeg.
jutt17. september 2019, 22:05
esimeses geimis oli nii palju hollandlaste omavigu. Sellepärast Eesti võitiski, mis sest et rünnakuprotsent oli kehvem. Teises geimis Holland enam nii palju ei eksinud ja sellepärast võitsidki.
Hollandi...17. september 2019, 18:28
...käest saavad nagu tuppasittund kass .
16. september 2019, 14:42
Geimid võivad olla küll tasavägised, kuid mis sellest kasu on. Pealegi võivad pidevad napid geimikaotused hakata moraalile. Parem on kaotada 21:25, 20:25 või 19:25, kui et koondis kaotab enamus geimides 23:25, 25:27, 27:29, või siis 31:33. Ja ka suuremad geimikaotused mõjuvad samuti moraalile, nagu 13:25, 14:25, 15:25.
TÄHT tõuseb16. september 2019, 08:57
täht tõuseb , sa ütle vaikselt vaid soov .
Paul.16. september 2019, 06:55
Eestlased vōiks selle spordi tegemise ära lōpetada ,,,tulemusi nagunii ei ole,mida te rabelete ,tehke parem midagi muud kasulikku .
16. september 2019, 13:28
Geimid olid ju tasavägised, suurelt ei kaotatud ühtegi mängu! Servid olid riskiga, oleks võinud kindla peale servida.
Spa17. september 2019, 22:57
Nad teevad väga kasulikku asja. Lõbustavad suurt hulka rahvast. Hollandisse läks lausa üle tuhande fänni. Eesti võrgu tase on täitsa arvestatav ikkagi.
axel18. september 2019, 05:57
Eestlane ei ole meeskonna mängija absoluutselt, miks sellest küll ükskord aru ei saada??? Täielik raharaiskamine rahvusvahelistel võistlustel mängimine!!!
Niikaua, kui riik18. september 2019, 10:26
Sporti ei väärtusta ja sportlased vaeste nimekirjas on, siis ei muutugi midagi. Elagu NATO ja tankid!
Sander16. september 2019, 01:33
Suurte laste liivakast, mingi pallimäng ja selle kaotus, on äkki maailma kokkuvarisemine. Sport on vabaaja sisutus, millega tegeldakse töövälisel ajal!
16. september 2019, 00:01
Tundub, et meie mehed hakkavad geimi lõpus väristama. Näiteks teise geimi seisul kui eesti juhtis 21:17 ja 23:21, osati ikka see geim kaotada. Kolmanda geimi puhul, kui juhiti 22:18 ja 24:22, osati samuti see geim kaotada. Paistab, et meie koondis pole harjunud suurturniiridel mängima, kui liialt palju on eesti fänne toetamas. Ja seda mitte ainult sel EMil vaid ka varasematel EMidel.
Võrkpalli pettunud fänn15. september 2019, 22:54
Issand jumal, sellist EM finaalturniiri algust ma küll ei oodanud. See on kohutav. Maailmameistri vastu suudetakse võtta üks geimi võit, aga Montenegrole ja Tsehhile jäädakse alla 0-iga. Tekib küsimus, et mismõttes nagu? EM finaalturniir ei ole koht kuhu minna mütsiga lööma ja enda ebakompetentsust tiimitöös näitama?
16. september 2019, 01:51
Mütsiga lööma ei minda, kuid see kõik on võrkpalli fännide viga. Esiteks sellepärast, et te nõuate liiga palju. Osad mängijad ei ole harjunud mängima, kui eesti fänne liialt palju kohal on toetamas. Ja seda on ka varasematel EMidel, kus Eesti võrkpalli koondis lihtsalt põrub läbi, kui te seal kulli pilkudega vaatate.
16. september 2019, 13:30
Geimide tulemusi ka ikka tead? Väga tasavägised olid.
mina18. september 2019, 10:02
ka ei oddanud, aga kartsin, sest eelnev pilt ei olnud tavapärane.
Spetsialist15. september 2019, 22:30
Eesti sellise mänguga edasi küll ei saa, servida ei suudeta, vastuvõtt ja plokk on väga halb
arvamus15. september 2019, 18:59
Esimeses mängus tegi Cretu teadlikult Poola vastu sellise otsuse, kuna ta võis aimata, et sealt me punkte kätte ei saa. Olnuks meil järjekord teine, et esimene mäng pidada kas Montenegro, Tsehhi, Hollandi või Ukrainaga, siis olenemata esimese mängu tulemusest, poleks Cretu Poola vastu valget lippu lehvitanud.
Juku15. september 2019, 17:08
Kas keegi servida oskaks?
Jah17. september 2019, 20:14
Aganits hüppelt,kuhu jumal juhatab
Jaan15. september 2019, 14:35
alati treeneri eksperimendid ei vii mäele ja poisid olid ka kui lambakari platis ,õudne
tiit15. september 2019, 11:58
alistumine esimeses mängus jätab tahes tahtmata negatiivse jälje
pallur15. september 2019, 10:59
See kaotus võib maksta veerandfinaali koha!
Stakan K.Butõlkin15. september 2019, 09:33
Kellel olid lootused, kellel mitte. Mina pole kunagi ühegi eesti pallimängukoondise edu suhtes mingeid lootusi hellitanud. Eesti inimene ei ole põhimõtteliselt meeskonnamängija vaid individualist. Nii on.
lootused 15. september 2019, 08:01
said mitte hoobi vaid hoo sisse.
kusti15. september 2019, 01:08
Kõva hoobi sai juba eile, kui "mustlane" arvas, et Eesti on maailma parim ja võttis mehed juba esimeses mängus puhkama. Vennike ei jaga ikka üldse matsu.
....14. september 2019, 23:38
kusti15. september 2019, 01:09
Just irvitagu siin, nagu eile...
väga hull14. september 2019, 22:00
mäng. Justkui pead ei olnud kellelgi peale Kollo. Tempsid olid tublid. Kaitse oli olematu. Mis nii viga vastasel võita. Omavigade arv jälle väga suur, sama pilt, mis mängus Poolaga. Aga lootus muidugi sureb viimasena.
Koit14. september 2019, 21:59
Kõik kõvad targutama, taktika oli ikkagi täna mehi hoida. Tähtsad mängud veel ees.
ah14. september 2019, 22:06
Sipelgas14. september 2019, 08:46
Tublid poisid, teine geim oli töeliste vörkpallurite mäng,aitäh sinilövid ilusa mängu eest,edu ja jöudu järgmisteks kohtumisteks
Ei15. september 2019, 21:22