Levadia ääremängija Gando peab kolmapäevase Tallinna derbi vahele jätma, sest teenis täna Viljandi vastu punase kaardi.Foto: Stanislav Moshkov
14. september 2019, 15:02

Viljandi Tulevik tegi Florale suure teene

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 28. vooru suurim üllatus juhtus täna Lilleküla staadionil, kus Viljandi Tulevik võitles FCI Levadialt välja 1:1 viigi.

Levadia asus kohtumist 52. minutil Rasmus Peetsoni tabamusest juhtima, kuid 88. minutil põrkas pall õnnetult paremkaitsjast Markus Jürgensonist oma väravasse.

Kodumeeskonna meeleheitlik võidupüüd lõppes ääreründaja Gando punase kaardiga, sest ta teenis 90+3. minutil trahvikastis sukeldumise eest teise kollase.

Too tulemus meeldib kõige rohkem FC Florale, kes võitis eile 5:0 Tallinna Kalevit ning omab nüüd ühe vähem peetud mängu juures Levadia ees kahepunktilist edu. Järgmisel kolmapäeval kohtuvad kaks tiitlirivaali omavahel.

Samal ajal Kuressaares toimunud mängus võttis Paide linnameeskond kohaliku satsi üle 3:0 võidu. Jala said valgeks Ander Ott Valge (62. min), keskkaitsja Mikel Gurrutxaga (75. min) ja Andre Frolov (76. min).

Kell 16 panevad Hiiu staadionil palli mängu Nõmme Kalju ja Narva Trans.