Mohamed Salah.Foto: PA Images/Scanpix
14. september 2019, 16:43

Liverpool tuli kaotusseisust välja ning jätkab viie vooru järel täiseduga

Täna peetud Premier League’i viienda vooru kohtumises sai järjekordse võidu Liverpool, kes alistas Newcastle Unitedi 3:1. Tulemus kindlustas täiseduga jätkavale meeskonnale liigas esikohta.

Mängu alustas paremini Newcastle, kelle viis juba 7. minutil juhtima hollandlane Jetro Willems. Äärekaitsja sai kiirrünnaku käigus söödu Christian Atsult, tõusis vasakult äärelt keskele ning kõmmutas palli väravasse.

Tervelt 77% ajast mänguvahendit vallanud Liverpoolil oli aga kiire vastukäik olemas. 28. minutil vastas Willemsi tabamusele heas hoos olev Sadio Mane. Ründaja duubeldas enne poolajavilet enda saldot ning viis meeskonna juhtima. 72. minutil lisas kolmanda tabamuse Mohamed Salah ning vormistas sellega lõppseisu.

Hooaega suurepäraselt alustanud Liverpool on võitnud Premier League’i esimesed viis mängu ning hoiab 15 punktiga esikohta. Järgneb mängu vähem pidanud Manchester City, kellel koos 10 silma. Täna kaotusega leppima pidanud Newcastle on tabelis 16. kohal.