Igor Subbotin.Foto: Stanislav Moshkov
14. september 2019, 18:23

Nõmme Kalju kaotas Narva Transi vastu üliolulisi punkte

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel toimunud 28. vooru mängus ei suutnud mullune meistriklubi Nõmme Kalju saada koduväljakul jagu Narva Transist, meeskonnad mängisid 2:2 viiki.

Pealinna klubi viis 34. minutil ette Igor Subbotin, kes oli täpne penaltipunktil. Kümme minutit hiljem taastas viigiseisu Transi ameeriklasest leegionär Eric Lemond Mc Woods. Poolajavile järel viis Narva klubi 2:1 ette leedulane Markas Beneta. Kaljule päästis 64. minutil viigipunkti Max Andrew Mata, kes oli vaid hetked varem mängu sekkunud.

28 vooru järel juhib tabelit FC Flora, kellel koos 66 punkti. Neist jääb kahe silmaga maha FCI Levadia, kes ka ühe mängu enam pidanud. Pronksisel kohal on hetkel sel aastal end tublisti ületanud Paide Linnameeskond 59 punktiga ning neile järgneb kaks mängu vähem pidanud Kalju 52 silmaga. Trans on 33 punktiga kuues. Eesti jalgpalli meistrilliigas on kokku 36 vooru.