Prantsusmaa - AustraaliaFoto: Reuters/Scanpix
Korvpalli MM 2019
15. september 2019, 13:14

Korvpalli MM | Pronksi said kaela põnevusmängu võitnud prantslased

Tänasega saab läbi Hiinas toimuv korvpalli MM. Eesti aja järgi hommikul kell 11 alanud pronksimängus alistas Prantsusmaa 67:59 Austraalia.

Kohtumist alustasid paremini austraallased, kes võitsid avaveerandi 16:11 ja poolaja 30:21. Enne viimast kümmet minutit olid prantslased suutnud vahe vähendada kuuele punktile ning esimest korda rebiti ette üheksa minutit enne lõppu, kui Nando de Colo kaks vabaviset tabas.

Lõpuspurti alustas Prantsusmaa, kui mängida jäi 3:28. Seisul 55:56 tabas Andrew Albicy kolmese, viies meeskonna juhtima. Prantslased viskasid üheksa punkti järjest ning Austraalia enam vastukäiku ei leidnudki.

Prantsusmaa parim oli täna de Colo, kelle kontole kirjutati 19 punkti. Evan Fournier toetas teda 16 silmaga. Austraallastest oli resultatiivseim Joe Ingles, kes tõi 17 punkti, turniiril suurepäraselt esinenud Patty Mills piirdus sel korral 15 silmaga.

Täna kell 15.00 peetakse finaal, kus kohtuvad Argentina ja Hispaania.