ÕL HOLLANDIS | EKSPERDID HINDAVAD: kust meie koondises enim käriseb, kelle mänguga tuleb siiani rahule jääda? (15)

LISA KOMMENTAAR

vaatleja16. september 2019, 17:42
Mis seal siis nii hullu ? Kõigest mäng ju ! Kärisemine käib etenduse juurde - emotsioonid laes ja juttu jätkub kauemaks ...
16. september 2019, 16:36
rikberg ainult vaidles kohtunikega, mängu polnudki !
vombat16. september 2019, 15:31
Ainult vastaste mänguga saab rahule jääda seni.
kogu eesti sport käriseb16. september 2019, 15:23
mis sest enam arutada,jalka,suusatamine jne,Tänak on veel ainukesena tegija,sel läks ka masinaga kehvasti,aga ega see kabemäng olegi
Nooo16. september 2019, 17:00
Asi pole nii hull, see üle pika aja esimene suur põrumine võrgumeestel Aga ootab mida Kirt MM il suudab
Tundub16. september 2019, 15:10
Et Rikbergi ja Teppani aeg on ümber saanud Ja Poolaga oleks pidanud ikkagi mänguma, lubamatu on ennast alahinnata See ikka treeneri suur viga
RS16. september 2019, 16:08
Rikberg küll, aga Teppan on alles nii noor, et saab terveks ja pommitab veel 7-8 aasta pärast täie rauaga.
ToRS16. september 2019, 17:01
16. september 2019, 17:50
Millal see Rikbergi aeg üldse on olnud? Niipalju kui ma meie koondise mänge olen näinud, siis vastased servil vaid teda otsivadki kuna on teada, et ta suudab iga teise vastuvõtu ära munada.
Rikbergil16. september 2019, 18:15
On sugulane treenerite hulgas selke teda seal hoitaksegi.
üks küsimus16. september 2019, 15:00
Miks tuuakse geim pallidel, kui Eestil oli võimalus see geim võita just pingilt servima Keel või Kollo. Kõik need servid on lõppenud kas võrgus või audis.
16. september 2019, 14:20
Kõige rohkem käriseb servis. Koondis on teinud nelja geimiga tohutult servivigu.
Aiku16. september 2019, 13:21