Esport

TOHOH: „Borderlands 3“ avapauk oli kaks korda edukam kui „Borderlands 2“ oma (9)

LISA KOMMENTAAR

... 19. september 2019 23:25
Mängutootjale on epic 10x parem.Stiimis muud ei ole kui foorumis käib lõputu vigisemine.Mingid 13-15 aastased kes ei tea mängudest midagi ega oska midagi hinnata trambivad negatiivseid arvutusi jne.Lisaks stiim võtab jõhkralt vahel raha.Samal ajal epic maksab metsikult peale.Epic on igas mõttes way to go.Doom eternal / mortal kombat 11 / just cause 4 on ideaalsed näiteks miks mängutootjad ei taha steamiga mingit tegemist teha.Hunnik vigisevaid tatte.Keegi millegagi rahul ei ole.Stiim võtab pool raha endale jne.
hmm 23. september 2019 16:14
epic on hiinlaste oma, varsti sanktsioonid peal, siis oled ilma oma kiidetud mängudest
hmm 23. september 2019 16:17
ma üldse ei saa aru epicu bisnismudelist kui nad ise veel tootjatele peale maksavad. ma arvan, et sa lihtsalt ajad udu siin. epicus on mäng täpselt sama kallis nagu stiimis ja stiimis kui rahvas miinustab, siis ongi kehv mäng. stiimis on ka väga palju mänge millel on 90% positiivsus.
fake 17. september 2019 13:32
Irooniline on see, et need kes väidavad, et nad mingil juhul ei osta (sest epic) tegelt ikkagi ostavad ja pelavad nii et vähe pole.Või siis saavad tasuta koodi.Mingi youtuber kes väidetevalt on metsikult selle ostmise vastu tegi just video, et ta sai tasuta koodi ja mängis ainult selleks, et teha fps testi.Samas väitis, et on vähemalt 2 tundi seda juba mänginud....
hmm 18. september 2019 09:14
varem sai kõikide mängutootjate mänge osta stiimist, oli kallim, aga keyshopist sai odavama võtme ja ikkagi said stiimiga siduda. nüüd epic tegi omale oma pole ja mänge enam stiimis ei müüdagi. mis see borderlands 3 nii epic ikka on, ta on täpselt sama mäng mis oli esimene ja teine osa. oleks ta siis esimene mäng. kui ta stiimis kunagi 15 eurot maksab, siis ikka võtab ligi, aga nüüd enam stiimis osta ei saagi nagu ma arusaan. nüüd tahavad kõik oma mängupoode tegema hakata.
Stiim on ise süüdi 19. september 2019 23:20
Stiim on ise süüdi et niipalju vahelt võtab.Arvestades kui palju epic peale maksab, et nende poodi pandaks, mind üldse ei üllata.Enne kui stiim ei muutu ei muutu midagi.Lõpuks lähevad kõik epicusse (välja arvatud need kellel on raha nagu muda ja saavad stiimi endale lubada).
hmm 17. september 2019 12:20
Stiimis teda müügil pole ja jääbki ostmata. Ega ta nüüd midagi erilist ei ole, üks lõputult pikaks venitatud kordusmäng. 60€ hind on ka masendav.
umm 17. september 2019 12:59
Ma küll ei leia, et seal mingit vahet oleks kus ta müügil on.Ainus oluline faktor on see kas mäng on pc-l või ei, see kas ma ostan ta stiimist,nende enda lehe kaudu,gamestopist või mõnest kolmandast kohast peaks täiesti savi olema.Ja palju ta maksma peaks siis? pc mängud on isegi odavad võrreldes konsooli versioonidega, mis on muidugi irooniline arvestades kuivõrd parem on pc versioon.60fps vs kõikuv 30fps.Parem graafika.hiir ja klaver (parem sihtimine/liikumine) vs uimane pult.pc mängud on olenevalt poest 40 kuni 60 euri, konsooli versioon on pmst alati minimum 70 euri.
umm 17. september 2019 13:04
Alles lugesin mingit lambist kommentaari, et keegi sai tasuta koodi borderlands 3-le aga andis tagasi, sest keeldub seda epicust alla tõmbamast.Kergelt tekib küsimus kas inimesi üldse mängud huvitavad või huvitab neid ainult mingi lollakas neti pood? Sul on mäng olemas.Tahad mängida? Mängi.Ma ei kujutaks ette ka, et red dead redemption 2 tuleks pc-le epic stores ja puhtalt selle pärast ma jätaks mängimata? See oleks absurd.See oleks piinlik käitumine.Mul on sügavalt savi kus ta müügil on.Oluline peaks olema see, et sa saad seda mängida ja kogu lugu.
hmm 18. september 2019 09:11
stiim on hea, kõik mängud ühes kohas, kommenteerimine, foorumid. mina ei osta mänge igale poole laiali ja siis peab arvutis 10 erinevat süsteemi olema, muidu mängida ei saagi.