Talisport

ÄGE! Eesti kurlingupaar alistas kodusel MK-etapil olümpiamängude pronksmedalistid 

Toimetas Mart Treial, 20. september 2019, 16:46
Marie Turmann ja Harri Lill.Foto: WCF/Alina Pavljutšik
Tallinnas toimuval MK-etapil saavutas Eesti kurlingupaar Marie Turmann ja Harri Lill veenva võidu Pyeongchangi olümpiamängude pronksmedalistidest Norra võistkonna Kristin Skaslien - Magnus Nedregotten üle. Mäng lõppes eestlaste 6:2 paremusega.Turmann tunnistas pärast mängu, et kuigi ärevus oli väga suur, õnnestusid visked hästi. "Hooaja esimene mäng paneb suure tooni ka ülejäänud hooajale ning võiduga on alati tore alustada. Meile tõi edu väga hea tiimitöö ning ka meie visete sooritus oli väga heal tasemel, eriti hooaja alguse kohta. Panime vastased pinge alla ja sooritasime vajalikud visked," kommenteeris Turmann pressiteate vahendusel.

Turniiri teises matšis alistasid eestlased 9:6 Lõuna-Korea paari Hyeji Jang - Yujin Seong. Alagrupimängud lõppevad homme õhtul, veerandfinaalid ja ülejäänud kohamängud toimuvad pühapäeval.

Tallinnas toimuv rahvusvaheline turniir World Curling Tour Tallinn Mixed Doubles International 2019 kuulub maailmakarika võistluste sarja ning osalejatel on võimalik teenida maailma edetabeli punkte. Eesti valitsevad meistrid Turmann ja Lill asuvad MK-etappide edetabelis 175 võistkonna konkurentsis 7. kohal.

Tondiraba jäähallis on võistlemas olümpiamängude medalistid Švetsist ja Norrast ning mitmekordsed maailmameistrid. Kokku osaleb turniiril 18 võistkonda 11 riigist. Tulemustega saab tutvuda siin.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee