Kergejõustik

81aastaselt surnud Kaupo Metsur oli edukas kettaheitja, tubli õppejõud ja värvikas inimene

Näitleja Marje Metsur saadab sportlasest abikaasa viimsele teele: Kaupo hoolis, seda kohtame üha vähem – aatelised mehed kaovad! 

Deivil Tserp, 20. september 2019 22:04
KODUS: Kaupo Metsur oli alati rõõmsameelne, ta hoolis oma näitlejast abikaasast, teistest inimestest ning ka loomadest ja lilledest.Foto: SL Õhtuleht

„Ta armastas lilli, loomi ja inimesi. Ta hoolis, seda kohtame üha vähem – aatelised mehed kaovad! Keegi ütles mulle: Marje, vaata taevasse, seal on nüüd üks hele täht, mille nimi on Kaupo. Isegi mehed on kõva häälega nutnud, kui nad teda meenutavad,“ räägib näitleja Marje Metsur oma tippsportlasest abikaasast, kes saadetakse pühapäeval viimsele teekonnale.

Kaupo Metsur säilitas alati sirge selja. Isegi siis, kui ta koges sporditeel ebaõiglust ja kui suhkruhaigus tema keha julmalt laastas. „Kaupo ei andnud kunagi alla, tal oli tohutu elujanu,“ rõhutab lesk.

Kergejõustikutreener Urmas Randma lisab: „Kohtusime vana sõbraga ka tema viimasel haiglaperioodil tihti. Kaupo tahtis külakostiks lugemist, jõudis vana hea kamraadi Martin Kutmani elulooraamatugi läbi lugeda. Veel juunikuus särasid mehe silmad täies hiilguses, minu üllatuseks tegi ta igal täistunnil jõuharjutusi. Ikka selleks, et veel kaua vastu pidada. Seekord sellest kahjuks ei piisanud.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.09.2019
Suri Eesti kettaheitja, kes jäi ebaõiglaselt olümpialt eemale

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee