Talisport

Ülinahaalse sõimukirja saanud Soome suusaäss: jätkan sportimist, et sind edaspidigi ärritada! (5)

Ohtuleht.ee, 21. september 2019, 21:52
Krista Pärmäkoski. Foto: SIPA/Scanpix
Soome murdmaasuusataja Krista Pärmäkoski (28) auhinnakapist võib leida neli olümpiamedalit (kaks hõbedat ja kaks pronksi) ning kuus MM-medalit (kaks hõbedat ja neli pronksi). Paraku ei piisa sellest, et teenida välja kõikide kaasmaalaste austus. 

Tänavu kevadel toimunud Seefeldi MMil jäi soomlanna medalita, olles 10 km klassikadistantsil neljas, sprinditeates seitsmes, 15 km suusavahetusega sõidus kaheksas ja vabatehnikamaratonil 11. Lisaks läks ta rajale ka Soome naiskonna värvides teatesõidus. Pärmäkoski "nigelad" tulemused ei andnud rahu ühele fännile, kes pidas vajalikuks suusaässale sõimukirja läkitada. 

"On siililegi selge, et kui sa võtad igast võimalikust võistlusest osa, jooksed sa lihtsalt energiast tühjaks. Sa pole üliinimene. Sinu põrumine on su enda süü. Sa oleks pidanud võistlema ainult kahel distantsil ning võib-olla teatesõidus. 

Kui loll võid sa olla? Kõik oleks ju hästi, kui sa lihtsalt ei võistleks. Siis ei süüdistaks sa ka oma kehvasid suuski. Lõpeta sporditegemine ära, kui see sinu jaoks nii raske on. Sinusugust atleeti ei tulegi austada. 

S*tapea, mis s*tapea (ku*ipää mikä ku*ipää)," kulges kiri. 

Pärmäkoskil oli hülgemöla ajanud poolehoidjale ainult üks vastus. "Jätkan sporditegemist juba ainuüksi seepärast, et sind edaspidigi ärritada!" kirjutas ta sotsiaalmeediasse.

Samal teemal

26. veebruar 2019, 17:05
SEEFELDI MM | 19aastane rootslanna pakkus Johaugile vägeva lahingu
26. veebruar 2019, 11:58
SEEFELDI MM | Rootslased: Soome tippsuusataja kasutab eelise saamiseks kahtlast aparaati
5. jaanuar 2019, 16:10
HÕISSA! Tour de Ski eelviimasel etapil said punkte kõik naised
11. november 2018, 13:04
Kummaline: miks katkestas Soome suusaäss 100 meetrit enne finišit?

5 KOMMENTAARI

v
Vaatleja 22. september 2019, 10:23
Huvitav on see, et oled näiteks maailma neljas ja siis läks kehvasti? See sama kontori tööline võiks mõelda, mitmes tema oma töökvaliteedi ja osavuse poolest oleks maailmareitingus..... Esimese miljoni sisse vist ei mahuks😂
s
spets 22. september 2019, 08:44
mis tõlge see on? ku.ipää ei ole sugugi s.tapea vaid on ku-ipea.
Loe kõiki (5)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee