Rauno Sappinen palliga. Foto: NK Domžale
23. september 2019, 09:01

VIDEOD | Ilus õhtu: Eesti jalgpallikoondislased olid välisliigades resultatiivsed

Piiri taga leiba teenivad Eesti jalgpallikoondislased Karol Mets ning Rauno Sappinen said eile õhtul peetud liigamängudes jala valgeks.

Rootsi kõrgliigas AIKis palliv Mets lõi meeskonna ainsa värava 67. minutil. Paraku sellest ei piisanud, sest Hammarby oli varasemalt kirja saanud kaks tabamust ning nende 2:1 võiduga mäng lõppeski.

Muide, Metsale oli see AIKi särgis esimene tabamus!

Vaata videost Metsa väravat (alates 8.00):

AIK hoiab 24. vooru järel kolmandat kohta. Võidetud on 14, kaotatud viis ja viigistatud neli matši.

Sloveenia kõrgliigas Domžales mängiv Sappinen oli täpne 34. minutil, viies tiimi 2:0 juhtima. Avapoolaja lõpuks oldi peal koguni 3:0. Kuigi Rudar jõudis 87. ja esimesel üleminutil sihile, õnnestus eestlaste koduklubil siiski napp 3:2 võit teenida.

Kusjuures Sappinen lõi värava teist mängu järjest. Samuti meeskonda kuuluv Mattias Käit sekkus pingilt 77. minutil.

Vaata videost Sappineni väravat (alates 1.12):

Domžale hoiab 10 meeskonna konkurentsis seitsmendat kohta. Viimasel positsioonil püsivat Rudari edestatakse kuue silmaga.