Lionel Messi vajas esimesel poolajal pikemat arstiabi. Teisel kolmveerandtunnil ta enam platsile ei tulnud.Foto: Reuters/Scanpix
25. september 2019, 08:53

Äsja vigastuspausilt naasnud Lionel Messi tegi endale jälle liiga (1)

FC Barcelona eilset 2:1 koduvõitu Villarreali üle Hispaania meistrivõistluste 6. voorus jääb varjutama staarmängija Lionel Messi (32) kubemevigastus.

Alles möödunud nädalal hooaja esimesed mängud teinud argentiinlane vajas pooltunni järel pikemat arstide hoolt, kuid suutis siiski esimese poolaja lõpuni mängida. Teist kolmveerandtundi alustas tema asemel Ousmane Dembele.

Vigastuse tõsidus selgus täiendavate uuringute käigus, kuid peatreener Ernesto Valverde oli matšijärgsel pressikonverentsil optimistlik. "See on väike kubemeprobleem, ei enamat. Otsustasime ta ettevaatusabinõuna välja vahetada. Olukord polnud riski väärt," sõnas Barcelona juhendaja.

Äsja säärelihase traumast taastunud Messi, kelle jaoks oli eilne hooaja esimene kord algrivistuses, jõudis poolikuks jäänud kohtumises anda väravasöödu. Tema antud nurgalöögi suunas 6. minutil peaga väravasse Antoine Griezmann. Barcelona eduseisu duubeldas 15. minutil Arthuri kauglöök.

Valitsev Hispaania meister jätkas küll koduvõitude seeriat, ent pole jätkuvalt suutnud sel liigahooajal teha ühtki nullimängu. Eile rikkus selle Santi Cazorla 44. minuti kaunis kauglöök.

Barcelona 25 aasta kõige kehvemast hooaja algusest saab pikemalt lugeda siit.