Henri Drell Pesaro särgis.Foto: Twitter / @VLPesaro
25. september 2019, 10:03

Henri Drell debüteeris Itaalia meistrivõistlustel algviisikus

Korvpallikoondislane Henri Drell (19) alustas karjääri esimest Itaalia kõrgliiga matši Pesaro algviisikus, kuid pidi meeskonnaga vastu võtma 72:80 (41:40) kaotuse Bologna Fortidudolt.

25 minutit mütanud Drell oli hädas visketabavusega. Kõik kolm kolmepunktiviset läksid mööda, viiest kahesest läbis korvirõnga vaid üks. Nii koguneski tema kontole meistrivõistluste debüütmängus kaks punkti. Lisaks noppis ta kolm lauapalli, andis kolm korvisöötu ja tegi ühe pallikaotuse.

Mäng tervikuna libises Pesarol käest kolmanda veerandi tõttu, mis kaotati 7:26. Viimast perioodi alustati seega 18punktilises kaotusseisus, millest ei tuldudki välja.

Itaalia meistriliigas mängib tänavu ka Siim-Sander Vene, kes alustab Varesega homme Sassari vastu. Bologna Virtuse esindusmeeskonda anti üles 17aastane Mait Peterson, kuid tema rolli suurus selgub hooaja käigus. Virtus alustab liigat täna õhtul Rooma Virtuse vastu.