Flora võttis kindla võidu ning astus suure sammu tiitli poole (1)

Toimetas Mihkel Talivee, 25. september 2019 21:17
Konstantin Vassiljev.Foto: Erki Pärnaku
Premium liigas peeti täna euromängude tõttu edasi lükkunud 22. vooru kohtumine, kus FC Flora alistas Viljandi Tuleviku kindlalt 3:0.

Väravaarve sai avatud viiendal minutil, kui skoori tegi heas hoos olev Rauno Alliku. Esimese poolaja üleajal viis Flora kahega ette Konstantin Vassiljev, kes realiseeris penalti. Minut enne normaalaja lõppu sai tabamuse kirja ka liiga parim väravakütt Erik Sorga, kellele oli tegu hooaja 26. kolliga.

Kuus vooru enne lõppu juhib Flora tabelit 75 punktiga. Neist jääb juba kaheksa silmaga maha FCI Levadia, kellel tuleb arvatavasti tegeleda hõbedakoha kaitsmisega. Paide ning ühe mängu vähem pidanud Nõmme Kalju on kogunud vastavalt 65 ja 61 punkti.

Viljandi aga peab veel pingutama, et kindlustada liigasse püsimajäämine.

Täna peeti ka Evald Tipneri karikavõistluse 1/16 finaali kohtumine, kus Narva JK Trans alistas FC Kuressaare 3:1.