Eesti rekordi uuendamise suunas liikunud Kanepi teekond lõppes veerandfinaalis (6)

LISA KOMMENTAAR

ja jaa27. september 2019, 20:50
nüüd teenis miljonitele lisaks veel 1543 USD (ITF 60 000 veerandfinalist), leivaraha saab kätte...
et mida?26. september 2019, 22:18
vaatasin mõlemat mängu, oli tal tegemist küll vastastega, eile eriti, no täna teises setiski oli oma pallingut kaotamas, kuigi numbrid 6:0. aga arusaamatu, miks ta itf turniiridel mängib nüüd? wuhan käib ju? seal ta muidugi on esimene asetus, arusaadav, teised ju tundmatud mängijad seal, vähemalt veel.
pole ime ,kui26. september 2019, 20:47
võidab ca. 700 -da mängija
Heas hoos muidugi... Mudaliigas mängib ju... maailma 709-nda reketiga... 26. september 2019, 20:46
27. september 2019, 11:04
Sina pole isegi mudaliigasse saanud.
Totu26. september 2019, 14:07
Tsiili tennisist Fernanda Brito on võitnud 26 ITF ükikmänguturniiri, lisaks veel 31 paarismängus. Ma loodan, et Kanepi ega Kontaveit ei hakka selliseid rekordeid ületama. Kõige kõvemal hetkel oli Brito WTA edetabeli 274. Ta oligi spetsialiseerunud 15 000 $ turniiridele, mõned korrad aastas mängis ka kõvematel 25 000 turniiridel aga erilist edu nii kõvadel turniiridel ei saavutanud.