WRC

Dani Sordo suutis lõpuks Hyundai ja Toyota vahel otsustada 

Toimetas Karl Juhkami, 26. september 2019 16:22
Dani Sordo. Foto: AFP/Scanpix
WRC-maailma üks mitmest lepingusaagast on viimaks oma lahendust leidmas. Tänavu Sardiinias triumfeerinud Dani Sordo peaks kõigi eelduste kohaselt jätkama Hyundai leeris ka tuleval hooajal. 

"Olen Hyundaiga väga lähedane. Tunnen ennast siin hästi, mind austatakse ning minuga ka arvestatakse," vahendab Autosport hispaanlase sõnu. "Olen rahul ka tiimipealik Andrea Adamoga. Ta on väga otsekohene – võin talle vajadusel öelda värdjas, ent pärast seda võime ikkagi koos kohvile minna."

Samal teemal

36aastase pedaalitallaja teenetest oli huvitatud ka Toyota tiimiboss Tommi Mäkinen, kuid Sordo sõnul pidanuks soomlane tema enda leeri meelitamiseks ka midagi tegema. Praegu tulid Mäkineni suust välja vaid sõnad.

"Tommi oleks võinud minuga rääkida. Ta on tore inimene ja mul pole temaga probleeme, kuid me pole kordagi järgmist hooaega temaga arutanud. Adamo seevastu tuli mu juurde ja sõnas, et tahab mind!" sõnas Sordo, kes viimati kihutas teist värvi autoga 2013. aastal, kui istus Citroeni roolis. 

Hyundai tiimipealik on oma valikuga mõistagi rahul: "Ma ei näe ühtegi varianti, kes oleks temast parem. Ärge mõistke mind valesti – ta ei jää siia sellepärast, et meil poleks talle alternatiivi. Tahan teda, kuna ta on suurepärane meeskonnamängija, usaldusväärne ning alati rõõmsameelne. Kui midagi läheb valesti, ei hakka ta kellegi poole näpuga näitama."

Autoralli MM-sari jätkub tuleval nädalavahetusel Walesi ralliga. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee