Jalgpall

Purjus peaga rooli istunud jalgpallurid põhjustasid avarii, mis lõpetas tiimikapteni hooaja (1)

Ohtuleht.ee, 26. september 2019 18:58
Richard Keogh tänavu enam väljakule ei jookse. Foto: Reuters/Scanpix
Derby County jalgpalliklubi poolehoidjad ei näe sel hooajal oma kaptenit Richard Keoghi enam väljakul, sest 33aastane iirlane vigastas autoavariis tõsiselt oma põlve. 

Loo traagilisus peitub asjaolus, et Keogh oli tegelikult teisipäeval väljas joomas meeskonnakaaslaste Tom Lawrence'i ja Mason Bennetiga. Ühise taksosõidu asemel otsustas seltskond pikale veninud õhtu lõpetada aga ise rooli istumisega, mis sel korral kurvalt lõppes. 

Rooli istunud Lawrence kaotas ühel hetkel masina üle kontrolli ning põrkas kokku vastassuunas sõitnud Mercedesega. 

Tagapingil istunud Keogh murdis õnnetuses oma randme ning vigastas tõsiselt ka oma põlve, mistõttu tänavu enam platsile ei jookse. Bennet ja Lawrence pääsesid suuremate vigastusteta, kuid peavad peagi astuma kohtu ette. 

"Mängijad viibisid meeskondlikul õhtusöögil koos treeneritega, et kambavaimu tugevdada. Kui enamik tiimist käitus vastutustundlikult ning lahkus kella 20 ajal taksodega, siis väike grupp, eesotsas kapten Keoghiga jätkas joomisega. Nad oleks pidanud piiri pidama ning ühes teistega koju sõitma. 

Õnnetuses osalenud mängijate osas algatame sisejuurdluse ning karistame neid vastavalt klubi distsiplinaarmäärusele. Kõik õnnetusse sattunud saavad korralikult karistatud, kuid ühtlasi soovime rõhutada, et toetame nende teekonda tagasi meeskonda," kulges Derby ametlik teade. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee