Denis Zakharov.Foto: VTB Ühisliiga
28. september 2019, 16:57

TOHOH! Siberi meeskond serveeris Ühisliiga hooaja alguse puhul tõelise suurüllatuse

VTB Ühisliiga hooaeg sai alles eile alguse, kuid juba on sündinud suur üllatus. Krasnojarski Jenissei alistas täna ajaloolises kohtumises kümnekordse sarja meistri Moskva CSKA.

Siberi meeskond alustas mängu paremini, minnes avaveerandi järel 23:14 ette. Poolajavileks oli eduseis 39:32. Pausilt naasnuna tuli külalismeeskond lähemale, kümme minutit enne lõppu oli vahe vähenenud neljale punktile. Kuid viimane veerandaeg kuulus taas Jenisseile, kes võitis kokkuvõttes mängu 80:71.

Võitjate parimana tõi Davion Berry 23 silma, lisaks panustas ta kolme korvisööduga. Kaksikduubli 11 punkti ja 10 lauapalliga sai hakkama Dustin Hogue. CSKA ridadest tõid 12 silma nii Darrun Hilliard kui ka Janis Strelinieks.

Tegu oli ajaloolise võiduga, sest varem polnud Siberi meeskond Ühisliigas kodusest konkurendist jagu saanud.

Homme avab oma hooaja BC Kalev/Cramo, kes läheb Saku Suurhallis vastamisi Himkiga.