Luis Suarez väravat tähistamas.Foto: AFP/Scanpix
28. september 2019, 20:30

Vähemuses lõpetanud Barcelona hoidis võidust kinni ja tõusis teiseks

Tõusude ja mõõnadega hooaega alustanud FC Barcelona võis täna taas rõõmu tunda, kui Hispaania liigas alistati võõrsil 2:0 Getafe. Päris täiuslikult tänane õhtu siiski ei kulgenud, sest enne mängu lõppu sai punase kaardi nende keskkaitsja.

Kohtumises viis külalised 41. minutil ette Luis Suarez, kes Getafe kaitsjate selja taha pääses ning väravavahist palli üle tõstis. Kusjuures väravasöödu sai selles olukorras kirja Barcelona puurilukk Marc-Andre ter Stegen.

Poolajapausilt naasnuna kulus Kataloonia klubil neli minutit, et teine tabamus kirja saada. Junior Firpo jõudis väravaesises olukorras esimesena pallini ning toksas mänguvahendi sisse.

83. minutil pidi teise kollase kaardi pärast väljakult lahkuma Barcelona keskkaitsja Clement Lenglet, kuid järelejäänud aega Getafe ära kasutada ei suutnud.

Tiitlikaitsja ridades ei teinud kaasa Lionel Messi, kes eelmises kohtumises taas vigastada sai.

Seitsmenda vooru kohtumise järel tõusis Barcelona teisele kohale, olles kogunud 13 punkti. Sama palju silmi on koos Madridi Atleticol ja Real Sociedadil, neil on ka üks mäng vähem peetud.

Liider on 14 punktiga Madridi Real, kes läheb täna õhtul vastamisi Atleticoga.