Robert Kirss (mustas).Foto: Stanislav Moshkov
28. september 2019, 22:47

PÕNEV! Kalju ja Levadia võidud muutsid Premium liiga medaliheitluse ülitihedaks

Premium liiga hooaeg on jõudmas lõpusirgele, kuid nii mõnedki kohad on veel välja selgitamata. Eriti tihe rebimine käib hõbe- ja pronksmedali nimel. Täna peeti kaks 31. vooru kohtumist, kust väljusid võidukalt FCI Levadia ja Nõmme Kalju.

Esmalt võõrustas Tallinna Kalev kell 13.00 hetkel teisel positsioonil olevat Levadiat. Külalistele tõi 1:0 võidu Jevgeni Osipov, kes oli täpne 37. minutil.

Teises, kell 16.00 alanud matšis alistas Nõmme Kalju Hiiu staadionil Maardu Linnameeskonna kindlalt 4:0. Mängus avas 13. minutil skoori Aleksandr Volkov, teisel poolajal lisasid oma tabamused veel Andri Markovitš, Aleksandr Kulinitš ja Robert Kirss.

Viis vooru enne lõppu juhib tabelit 75 punktiga FC Flora, kes sõidab homme külla Viljandi Tulevikule. Teisel kohal oleval Levadial on koos 70, kolmandal ja neljandal positsioonil paiknevatel Paidel ja Kaljul vastavalt 65 ja 64 silma. Neil on võrreldes Levadiaga üks mäng vähem peetud.