Eden Hazard (valges) on Hispaanias alustanud raskustega Joao Felix on juba tõusnud Atletico üheks võtmemängijaksFoto: AFP/Scanpix
Toimetas Oliver Lomp 29. september 2019 09:25
Eile õhtul Atletico kodustaadionil Wanda Metropolitanol peetud Madridi jalgpalliderbys jäid väravad löömata.

Kohtumine oli võitluslik ning eredalt kerkisid esile mõlema meeskonna kaitsemängijad. Võimalusi tekkis vähe, kuna tagalamehed suutsid kõikvõimalikele pallidele end ette sokutada.

Kogu kohtumise parim moment tekkis esimese poolaja keskpaigas, kui uueks Cristiano Ronaldoks peetav 19-aastane portugallane João Félix sai Reali kaitsjate eest punuma sai, aga palli napilt väravast mööda saatis.

Järjekordne frustreeriv õhtu oli Reali Eden Hazardil. Kui Londoni Chelseas oli ta Premier League'i parim mängija, siis Realis pole ta end käima saanud.

Kuna kõik suured komistavad, on tabeli tipp äärmiselt tihe. Praegu juhib Real 15 punktiga, ent Atleticol ja Granadal on koos 14 silma. Barcelonal ja Real Sociedadil on koos 13 ja Athletic Bilbaol 12 punkti. Kusjuures kuna Sociedadil on üks mäng vähem peetud, võivad nad täna hilisõhtul liidriks tõusta, kui võõrsil Sevilla alistada suudetakse.