Hugo Lloris pärast katastroofilist eksimustFoto: Reuters/Scanpix
29. september 2019, 14:57

VIDEO | Tottenhami väravavaht tegi kohutava eksimuse, peatreener süüdistas ennast

Eile peetud Inglismaa jalgpalli Premier League’is kohtumises Tottenhami ja Southamptoni vahel tegi esimeste väravavaht Hugo Lloris väga amatöörlikku eksimuse.

24.minutil viis Tanguy Ndombele kodus mänginud Tottenhami juhtima, ent 39.minultil viigistas Danny Ings pärast Tottnhami puuriluku Lloris’ suurt eksimust. Neli minutit hiljem taastas Harry Kane eduseisu ning skooriga 2:1 kohtumine lõpeski.

Pärast mängu küsiti Tottenhami peatreenerilt Mauricio Pochettino käest Lloris eksimuse kohta, ent argentiinlane palus hoopis ennast süüdistada.

„Ärge süüdistage Hugot, süüdistage mind: mina nõuan temalt sellist mängu,“ vihjas Pochettino, et on andnud väravavahile käsu palju jalaga mängida. „Me räägime siiski – kui mitte maailma parimast – siis vähemalt TOP3 või TOP 5 hulka kuuluvast väravavahist.“