NAPIKAS: Rasmus Mägi sai Doha MMil üheksanda koha ja jäi kõige napimalt finaalist välja. „Praegu tunnen, et mõned huvitavad hooajad seisavad veel ees,“ ütleb ta võistluse järel.Foto: AP/Scanpix
Kergejõustik
1. oktoober 2019, 21:30

ÕL DOHAS | Rasmus Mägi avameelses intervjuus: „Ühest küljest on see kõik lihtsalt sport, aga tegelikult tundub tihti, et kaalul on elu.“

„Olen valmis paljudest asjadest loobuma, et saaksin jääda iseendaks,“ arutleb Rasmus Mägi esmaspäeva pärastlõunal Doha promenaadi lähedal asuva hotelli fuajees. Samal õhtul toimub kergejõustiku-MMi ühe peaala ehk 400 meetri tõkkejooksu finaal, kust Mägi ülinapilt välja jäi. Käes on peaaegu ideaalne hetk, et paluda tippsprinteril oma mõttemaailma avada.

Rasmus, millal tundsid viimati spordist tohutut õnne või rõõmu?

(Esimese 23 sekundi jooksul kõlab vaid üks sügav ohe ning tsitaat: „Sellest tuleb põnev intervjuu!“)