WRC

Neuville pole veel püssi põõsasse visanud: meid ootab ees sündmusterohke ralli 

Toimetas Karl Juhkami, 2. oktoober 2019, 20:29
Thierry Neuville. Foto: AFP/Scanpix
Belgia ralliäss Thierry Neuville hoiab enne Walesi rallit MM-sarja üldarvestuses kolmandat kohta. Samas pole veel välistatud, et hooaja lõppedes tõstab just Hyundai esipiloot pea kohale ihaldatud maailmameistritiitli. 

Kolm rallit enne hooaja lõppu jääb belglane MM-sarja üldliidrist Ott Tänakust maha 30 punktiga, mistõttu tuleb Neuville'il Briti saartel kõik välja panna. 

Samal teemal

"Walesi ralli on MM-kalendri üks mudasemaid võidukihutamisi. Olen kindel, et meid ootab ees sündmusterohke võistlus. Üldiselt on siin väga libedad teed, kuid ma naudin seda. Olen siin kolm korda poodiumile tõusnud ning tahan seda korrata," vahendab rallit.fi pedaalitallaja sõnu. 

"Siinne graafik on väga väljakutsuv, kuna päevad on väga pikad. Üldiselt on Wales mulle tuttav paik ja olen järjekordseks väljakutseks valmis," jätkas Neuville. 

Autotootjate arvestuses hoiab esikohta aga Hyundai, kelle edu Toyota ees on 19 punkti. Selle edu hoidmiseks valis tiimiboss Andrea Adamo Walesi ralliks oma masinatesse Andreas Mikkelseni ning hooaega töötuna alustanud Craig Breeni. 

"MM-sari on jõudmas oma haripunkti. Peame igal rallil oma masinast maksimumi välja võtma, et seda edu hoida," sõnas Adamo.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee