Cramo klohmis ühes VEFi ja Ventspilsiga nõrgemaid

Toimetas Karl Juhkami, 2. oktoober 2019, 21:27
Kalevlastel on põhjust rõkata: järjekordne vise sopsas läbi rõnga. Foto: Martin Ahven
Korvpalli Eesti-Läti ühisliigas favoriidid täna ei vääratanud. Esimese võidu kirjutasid tabelisse Kalev/Cramo, Riia VEF ja Ventspils. Teist korda sai võidurõõmu tunda aga Rapla pallurid.

Valitsev Eesti meister Kalev/Cramo oli koduplatsil 93:67 üle Valga/Valkast. Vigastustest räsitud kalevlased ajasid matšil läbi kaheksa mehega, kellest seitse olid eestlased. 24 punktiga tõusis üleplatsimeheks Martin Paasoja, Sander Raieste lisas 14 ning Martin Dorbek 13 sanga. Ainsa leegionäri ehk Aigars Škele arvele kogunes 9 silma. Piirilinlaste parim oli Branko Jereminov 20 punktiga. STATISTIKA

Rapla Avis Utilitas kaotas Valmiera vastu poolaja 27:32 ning jäi mängu edenedes veel suuremasse kaotusseisu, kuid viimasel veerandil tegid raplakad metsiku tagasituleku ja teenisid 73:68 võidu. Võitjate resultatiivseim oli Montae Glenn 17 punktiga.

Ventspils purustas samal ajal Liepaja 97:46, VEF aga Läti Ülikooli 88:58.