Kristian Kullamäe (valges).Foto: Martin Ahven
5. oktoober 2019, 09:40

SUPER! Kristian Kullamäe tegi Hispaanias taas võimsa esituse

Eile õhtul peeti Hispaania esiliiga teine voor. Seda, et sealne tase on talle igati jõukohane, tõestas Eesti korvpallikoondise mängija Kristian Kullamäe, kes Real Canoe kaotusega lõppenud mängus meeskonna parim oli.

Madridis asuv klubi, mis on eestlasele ühtlasi koduklubiks, jäi kodus 81:93 alla Valladolidile. Seejuures teise veerandaja lõpuks juhiti veel 50:41, kuid teisel poolajal haarasid külalised ohjad, visates selle ajaga 52 punkti vastase 31 vastu. Erilist ülekaalu demonstreeris Valladolid lauavõitluses, mis võideti tervelt 45:27.

Kullamäe kogus meeskonna parimana hea visketabavuse (väljakult 8/15, kolmesed 3/7. vabavisked 1/2) juures 20 silma. Real Canoele tähendas kaotus aga seda, et kahe mänguga pole esiliigas suudetud võiduarvet avada.