Nõmme Kalju.Foto: Erki Pärnaku
6. oktoober 2019, 16:41

Nõmme Kalju tõusis raske võiduga lähirivaali üle medalikohale (4)

Premium liiga lõpuni jääb veel neli vooru ning medalikohtade nimel käib endiselt tihe võitlus. Täna alistas Nõmme Kalju võõrsil 1:0 Paide Linnameeskonna ning tõusis tabelis kolmandaks.

Mängu ainsa tabamuse eest hoolitses 10. minutil külaliste uusmeremaalasest ründaja Max Andrew Mata. Teisel poolajal tegi võidust kinnihoidmise keerulisemaks Robert Kirss, kes 68. minutil teise kollase kaardi tõttu platsilt lahkuma pidi. Arvulist ülekaalu Paide siiski ära kasutada ei suutnud ning nii tuli neil loovutada pronksikoht vastasele.

32. vooru järel juhib edetabelit 81 punktiga FC Flora, kel järelejäänud neljast voorust on vaja koguda neli punkti, et tiitel võita. Teisel kohal on FCI Levadia, kel enne tänast kohtumist Tammekaga koos 71 silma. Neile järgnevad Kalju ja Paide vastavalt 70 ja 68 punktiga.