SUPER! Alar Varrak juhendas meeskonna oma Venemaa debüüdil võiduni

Toimetas Mihkel Talivee, 6. oktoober 2019, 17:45
Alar Varrak.Foto: Martin Ahven
Täna tegi Venemaa klubi Jekaterinburgi Urali eest peatreenerina debüüdi Alar Varrak. Kalev/Cramoga viie aasta jooksul neli meistritiitlit võitnud juhendaja esimene ametlik mäng päädis võiduga, koduses karikasarjas alistati võõrsil Moskva Himki duubelmeeskond 75:71.

Tasavägises matšis võitis esimese veerandaja kodus mänginud võistkond 20:17. Poolajapausile minnes ilutsesid tablool aga numbrid 35:32 Urali kasuks. Kolmandal neljandikul viskasid mõlemad meeskonnad võrdselt 21 silma ja viimasel kümnel minutil suutsid külalised visata 19 punkti Himki 18 vastu.

Urali parimana tõi üleplatsimehena Aleksandr Semenjuk 25 punkti, lisades ka 14 lauapalli. Himki duubelmeeskonna eest viskas Daniil Kasaktin 19 silma.