WRC

Walesis teisena lõpetanud konkurent tunnistas, et Tänaku vastu ei saanud, kuid usub endiselt oma tiitlivõimalustesse (4)

Toimetas Mihkel Talivee, 6. oktoober 2019, 18:45
Thierry Neuville.Foto: AFP/Scanpix
Walesi ralli võiduga suurendas Ott Tänak MM-sarjas oma edu Sebastien Ogier’ ees 28 punktile. Temast 41 silmaga maha jääv ja viimati teisena lõpetanud Thierry Neuville’i aga Toyota piloodi suur eduseis ei kõiguta ning arvab, et tiitlivõitja pole veel selgunud.

Belglane rääkis kodusele väljaandele RTBF, et jääb Walesi etapil tehtuga rahule. “Olen endiselt väga õnnelik. Oli pikk ralli, sõitsime stardist finišini võimete piiril, ei tulnud eksimusi ja saime kõigega kenasti hakkama. Kuid kui Toyotal on Tänak roolis, ei olnud me täna enamaks suutelised. Kui andsime endast kõik, siis mida meilt veel oodata? Mõnikord tuleb olla rahul,” sõnas Neuville.

Samas ei söanda Hyundai piloot kaks etappi enne lõppu püssi põõsasse visata. “Võitja pole veel selgunud. On endiselt 60 punkti, mille nimel võidu kihutada,” lausus belglane.

Samal teemal

6. oktoober 2019, 15:16
VÕIMAS! Walesi ralli: hooaja kuuenda võidu saanud Tänak võttis maksimumi ja on MM-tiitlile ülilähedal

4 KOMMENTAARI

n
Neutron 7. oktoober 2019, 13:56
Mnjah. Hapud viinamarjad: a) heinapallide teema ja b) Breeni venitamine ühel katsel starti minemisega, et trass ikka vähem risustatud oleks ning selle...
(loe edasi)
s
7. oktoober 2019, 09:57
See püssi pauk on juba ammu käinud, ega muidu Ott Tänak ei kihutaks eest ära, nii et vajutagu nüüd nii et püssi pauku enam ei kuuleks🤣
Loe kõiki (4)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee