Ragnar Klavan, kes täna meeskonna koosseisu ei kuulunud.Foto: AP/Scanpix
6. oktoober 2019, 20:23

HEA TÖÖ! Ragnar Klavani koduklubi röövis taas tugevalt vastaselt punkte

Itaalia kõrgliigas on heasse hoogu sattunud Ragnar Klavani koduklubi Cagliari, kes täna seitsmendas voorus tegi võõrsil 1:1 viigi AS Romaga.

Esimesena jõudsid sihile külalised, kui 26. minutil sahistas penaltist võrku nende ründaja Joao Pedro. Viis minutit hiljem taastas viigiseisu Luca Ceppitelli, kes samuti 11 meetri karistuslöögi realiseeris. Klavan täna meeskonna koosseisu ei kuulunud, kuna taastub vigastusest.

Cagliarile tähistas tänane tulemus küll kolmemängulise võiduseeria lõppu, kuid vähemalt sai tugevalt vastaselt viigipunkt nopitud. Klavani koduklubi hoiab liigatabelis seitsmendat kohta, olles seitsme vooruga kogunud 11 punkti. AS Romal on viiendana koos üks silm enam. Juhib Milano Inter, kes jätkab kuue mängu järel täiseduga.