Siim-Sander Vene.Foto: TASS/Scanpix
6. oktoober 2019, 21:25

VÄGEV! Siim-Sander Vene oli Itaalia meistriliigas võidumängus üleplatsimees

Täna peetud Itaalia kõrgliiga kohtumises näitas head taset Siim-Sander Vene, kes Pallacanestro Varese kindla 83:60 võiduni Fortituda Bologna vastu aitas. Seejuures oli eestlane mängu resultatiivseim.

17:15 lõppenud avaneljandiku järel rebis Varese eest ära teisel veerandil, poolajapausile mindi 49:31 eduseisus. Järgmisel kahel perioodil suurendati edu veelgi ning vastastele mingit võimalust ei jäetud.

Venele läks 28 minutiga kirja 19 punkti, millest enamat ei suutnud väljakul ükski mängija: tiimikaaslasele Ingus Jakovics kogus sama palju silmi. Seejuures näitas 28aastane eestlane suurepärast visketäpsust. Kolmesejoone tagant teele saadetud seitsmest üritusest läbisid korvirõnga neli, väljakult viskeid 13st seitse ning lisaks üks vabavise.

Kolme vooru järel hoiab Varese tabelis kolmandat kohta, neil on kirjas kaks võitu ja kaotus. Juhib Sassari Dinamo, teisel kohal on Bologna Virtus.