Kergejõustik

MMi üllatusvõitja Kirdi vigastusest: tänasin õnne, et see minuga ei juhtunud! (13)

Toimetas Jarmo Jagomägi, 7. oktoober 2019 08:43
Anderson Peters Doha MMil. Foto: ALEKSANDRA SZMIGIEL/Reuters
Dohas lõppenud kergejõustiku MMil võitis üllatuslikult odaviske kuldmedali Anderson Peters, kes edestas 68 sentimeetriga Magnus Kirti. 21aastane Grenada sportlane oli võistluse järel mõistagi õnnelik. 

"Olen selle nimel tööd teinud, et maailmameistriks tulla. Mul oli suurepärane võimalus võistelda nii paljude tipptegijate vastu," arutles Peters FloTracki videointervjuus. 

"Pärast esimest viset hakkasin tõsiselt uskuma, et võin võita. Korrutasin endale kogu aeg, et tulen maailmameistriks! Ja see õnnestuski!" 

Grenadale oli see MMilt teine medal. Peters usub, et see on kogu rahvale väga suur asi: "Ma arvan, et terve riik läheb praegu täiesti hulluks!"

Millise pilguga vaatas noormees Kirti, kes viiendal katsel vigastada sai? "Tol hetkel lootsin lihtsalt, et temaga oleks kõik hästi. Ta õlg tuli ju liigesest välja! Tänasin õnne, et see minuga ei juhtunud!" vastas Peters. 

"Muidugi oli see hirmutav. Kõike võib juhtuda, midagi ei saa ette ennustada. Ma pole sellist asja päris elus kunagi kogenud. Olen ainult YouTube´i videotest midagi sarnast näinud." 

Samal teemal

07.10.2019
ÕL DOHAS | GALERII JA VIDEOINTERVJUU | Magnus Kirt: sain õhus aru, et õlg on liigesest väljas
06.10.2019
BLOGI DOHAST | DRAAMA! Kirt võitis hõbeda, aga sai vigastada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee