WRC

Tänak on Toyotaga lepingu allkirjastanud? Mäkinen: „Kiiret pole, Monte Carloni on veel aega.“ (6)

Toimetas Jarmo Jagomägi, 7. oktoober 2019, 09:10
Tommi Mäkinen (keskel) nautimas triumfi koos briljantse Ott Tänaku (paremal) ja Martin Järveojaga (vasakul). Foto: HASAN BRATIC/AFP
Kui esialgu lootis Ott Tänak tuleva hooaja lepingu paika saada suve keskel, siis nõnda pole asjad läinud. Küsimärke on õhus veel tänagi! 

Maailma kiireima rallimehe tuleviku osas on spekulatsioone veeretatud juba mitu kuud. Tänakust on huvitatud olnud sisuliselt kõik MM-sarja tiimid, kuid allkira pole ta endiselt kellelegi andnud. Toyota tiimiboss Tommi Mäkinen olukorra pärast eriti muretse.

"Loodan, et saan varsti tuleviku osas midagi täpsemat öelda," vastas Mäkinen Walesi ralli järgsel pressikonverentsil küsimusele, kas Tänaku lepingu osas on midagi uut.

Kas info tuleb enne kolme nädala pärast peetavat Kataloonia rallit? "Ma loodan... Aga nii mõnigi küsimus vajab veel lahendamist. Meil pole väga kiire. Kui kalendrit vaatate, siis Monte Carlo rallini (järgmise aasta esimene võistlus jaanuari lõpus - toim.) on veel aega," arutles soomlane.

Tänak ei pea väga suure tõenäosusega tuleva hooaja pärast muretsema. Küll aga sõltub nii mõnegi teise piloodi saatus just eestlase otsusest. 

Samal teemal

6. oktoober 2019, 22:30
JESS! Suurte nimede kõrvale tõusnud Tänak on võtnud pealtnäha vääramatu kursi MM-tiitli suunas
6. oktoober 2019, 15:16
VÕIMAS! Walesi ralli: hooaja kuuenda võidu saanud Tänak võttis maksimumi ja on MM-tiitlile ülilähedal

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee