Kergejõustik

ÕL DOHAS | Magnus Kirdi treener: oli näha, et ka kolmas ja neljas vise olid tehniliselt ohtlikul piiril

Kaarel Täll, Doha, 7. oktoober 2019, 11:40

6 KOMMENTAARI

k
Kristiina/ 7. oktoober 2019, 15:31
Mida sa ints vassid luukahjustuse osas kui täpsustavaid küsimusi küsiti. Kas sa libedikuks muutunud. Keerutamine muudab mind kurjaks sest kõrini on vastused ei saa,ei täpsustaks jms.
s
soov/ 7. oktoober 2019, 14:18
Mingu Sul kõik hästi. Saa ruttu terveks.
p
pallur/ 7. oktoober 2019, 13:07
Usun,et Magnus saab sporti edasi teha,kuid mis tasemel? Selline vigastus on raske ja jätab oma jälje kindlasti. MRT uuring näitab ära,kui palju on rebendeid. Kõva mees on Magnus kindlasti ja minu silmis aasta sportlane!
h
7. oktoober 2019, 12:52
Hõbemedal on tõesti tore ning oleme nii õnnelikud ja uhked Magnuse üle. Aga kui selle medali hinnaks oli sportlase edasine karjäär, siis oleks see ääretult kurb ja traagiline. Loodame siiski paremat. Meditsiin on edasi arenenud ja suudetakse väga häid tulemusi saada. Loodetavasti saab ta parimate arstide juurde. Head paranemist ja palju õnne, Magnus Kirt! MMilt teine koht saada on ikka väga-väga-väga suur saavutus!
s
Spordisõber/ 7. oktoober 2019, 12:26
Tustit: Loomulikult oli see suurepärane hooaeg. Kui täna poleks medalit võitnud, võinuks öelda, et see oli väga halb hooaeg... Küll on jama jutt! Sada korda parem variant oleks olnud jääda 12-daks, aga terve õlaga. See vigastus võib halvemal juhul Kirdi karjääri ka lõpetada. Aga loodame ikka paremat. Head ja kiiret paranemist, Magnus!
k
Kristiina/ 7. oktoober 2019, 17:36
Tustit on ainuke mees kes spordisõbrad kuupeale võimeline saatma ehk putitama üles.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee