WRC

AMETLIK! Dani Sordo pani oma tulevikuspekulatsioonidele punkti 

Toimetas Karl Juhkami, 9. oktoober 2019, 11:22
Dani Sordo. Foto: motorsport.hyundai.com
Tänavu Sardiinia rallil triumfeerinud Dani Sordo jätkab Hyundai leeris ka tuleval hooajal. Hispaanlane sõlmis Lõuna-Korea autotootjaga aastase lepingu. 

"Olen väga rahul, et jätkan Hyundai ridades ka seitsmendat aastat," sõnas seitsmeks ralliks lepingu sõlminud pedaalitallaja. "See meeskond on muutunud minu jaoks juba perekonnaks, kellega oleme kogenud fantastilisi hetki."

Samal teemal

"Tunnen ennast siin väga mugavalt ja õnnelikult, kuid mis veelgi tähtsam, ma tunnen, et olen siin konkurentsivõimeline," jätkas viimase kolme aasta jooksul viiel korral poodiumile tõusnud Sordo. 

Kaks nädalat tagasi Autospordiga vesteldes kiitis ta ka tiimipealik Andrea Adamot: "Ta on väga otsekohene – võin talle vajadusel öelda värdjas, ent pärast seda võime ikkagi koos kohvile minna. Tunnen ennast siin hästi, mind austatakse ning minuga ka arvestatakse."

Adamo on oma valikuga mõistagi rahul: "Dani on tänavu näidanud, et ta on jätkuvalt üks mitmekülgsemaid sõitjaid WRC-sarjas. Tema triumf Sardiinias oli täiesti erakordne, kuid ta on näidanud head kiirust ja potentsiaali ka teistel rallidel. Seetõttu on loogiline temaga jätkata ka tuleval aastal. 

Suvel ringlesid ka kuulujutud, mis viisid hispaanlast tulevaseks hooajaks Toyota leeri, kuid Sordo sõnul ei teinud Tommi Mäkinen talle ühtegi pakkumist. 

"Tommi oleks võinud minuga rääkida. Ta on tore inimene ja mul pole temaga probleeme, kuid me pole kordagi järgmist hooaega temaga arutanud. Adamo seevastu tuli mu juurde ja sõnas, et tahab mind!" sõnas Sordo, kes viimati kihutas teist värvi autoga 2013. aastal, kui istus Citroeni roolis. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee