WRC

Soome ralliässa peredraama sai kurva, kuid oodatud lõpplahenduse (17)

Ohtuleht.ee, 10. oktoober 2019, 11:57
Jari-Matti Latvala ja Maisa Torppa.Foto: Instagram
Soome ralliäss Jari-Matti Latvala tühistas aasta viimasele päevale planeeritud pulmapeo, sest viimaste nädalate jooksul on selgunud, et tema kihlatu Maisa Torppa on Latvalat kevadest saati petnud, kirjutab Seiska.

Torppa armuke on ühe Soome IT-firma juht, kes tutvus naisega esimest korda kevadel Lapimaal. Hiljem on paar veetnud koos aega Helsingis. Torppa olla korduvalt ka mehe juures ööbinud. Tegu pole pelgalt kuulujutuga, vaid Seiska avaldas ka fotod, kuidas Torppa firmajuhi BMW-sse istub. 

Lisaks selgus äsja, et Torppat pole juba ammu nähtud MM-etappide ajal Toyota tiimi alas, sest teda ilmselt ei lubatagi sinna.

Samal teemal

„Ma ei tea, kas ta on saanud päriselt sissepääsukeelu, aga võimalik, et teda ei soovita sinna. Teda pole rallidel nähtud juba pikka aega,“ rääkis kuulus soomlasest rallimänedžer Timo Jouhki ajalehele Ilta-Sanomat. Toyota meeskonna boss Tommi Mäkinen jättis samal teemal kommentaari andmata.

Karjääri jooksul 18 MM-etappi võitnud Latvala on tänavu tõusnud poodiumile vaid kahel puhul, Soomes ja Saksamaal, ning MM-sarja kokkuvõttes leiab 34aastase pedaalitallaja alles seitsmendalt kohalt. 

Paar päeva tagasi ütles Mäkinen: „Kui mina oleksin Jari-Matti asemel, ja  arvestades kõike seda, mis mu ümber toimuks, ei suudaks ma üldse sõitmisele keskenduda. Mina oleksin sellises olukorras väga löödud.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee