SÜNDMUSPAIK: Taamal asub hotell, kust Austria politsei tabas kohaliku suusataja Max Hauke otse keset verevahetust.Foto: Imago Sport / Scanpix
Mart Treial, Deivil Tserp 10. oktoober 2019 22:25
Seefeldi dopinguskandaali lahvatamisest on möödas enam kui seitse kuud, kuid lahendust endiselt pole. Õhtuleht uuris, miks tuleb uudiseid vaid Austria suusatajate kohta.

Seefeldi dopinguskandaali lahvatamisest on möödas enam kui seitse kuud, kuid lahendust endiselt pole. Õhtuleht uuris, miks tuleb uudiseid vaid Austria suusatajate kohta.

MMil koos Andreas Veerpalu, Karel Tammjärve ja Kasahstani suusataja Aleksei Poltaraniniga arreteeritud austerlased Max Hauke ja Dominik Baldauf said veredopingu tarvitamise eest juba juuli lõpus Austria antidopingult nelja-aastase võistluskeelu.

Kolmapäeval raporteeris Austria ajakirjandus, et Innsbrucki prokuratuur esitas Baldaufile süüdistuse spordipettuses, mis võib lõppeda kuue kuu kuni viie aasta pikkuse vanglakaristusega. Hauke sai samasisulise süüdistuse septembri lõpus. Eestlaste saatuse kohta pole kuulda aga ei kippu ega kõppu.

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (5)

11. oktoober 2019 02:18
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
uku 11. oktoober 2019 07:56
Kistiina on Kristjan ja tal vaja käsikiimelda enne magamist.
Kristiina 10. oktoober 2019 23:40
Annaks jumal,et see ühele poole saaks. Algo on neist kõige ausama hoiakuga selles mõttes,et lepib tagajärgedega ega keeruta enam. Tammjärv pageski urgu. Kovaneni jutt muidugi ajas iiveldama. Liialt liberaalne. Teises eluvaldkonnas andku tuld aga kõik see muu jutt on soe ila. Europark hakkas toetama. Ega ometi mitte team haanja kloune? Mina toetaks vaid Mariel Merlii Pullest, Martti Himmat ja parasuusatajat Hans Teearu kõik. Peab olema null sidet kunagise kambaga ja Alaveriga.
Kristiina 11. oktoober 2019 13:15
Kilpi ei toetaks sest veel sel suvel tegi koostööd Juri Borodavkoga ja team haanja kunn. Tõsi see koostöö katkes. Kust ma tean,et ta kunagi pole mõelnud. Juri õpilased on EPOga sisse lennanud ning vene küsimus on sensitiivne. Isiklikult tehvandi juhina ei laseks neid siia. Eemaldamised pole olnud asjatud.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS