Kõmu

Soome ralliäss kommenteeris esimest korda oma suhtedraamat (19)

Ohtuleht.ee, 11. oktoober 2019, 11:27
Jari-Matti Latvala.Foto: Toyota Gazoo Racing WRC
Soome rallisõitja Jari-Matti Latvala otsustas esimest korda kommenteerida septembri lõpus kõmuväljaande Seiska veergudel alanud skandaali, et tema kihlatu Maisa Torppa on rallimeest kevadest saati teise mehega petnud.

"Möödunud nädalad on olnud erakordselt keerulised. Mul on kahju, et hiljutised sündmused minu eraelus on mõjutanud mu perekonda, sõpru ja meeskonda. See on väga õnnetu olukord. Tahan panna punkti kõikidele minu eraelu puudutavatele spekulatsioonidele. Minu pulm Maisa Torppaga on tühistatud," vahendab Ilta-Sanomat Latvala sõnu.

Latvala lisab: "Tahan 100% keskenduda järele jäänud MM-rallile ja aidata oma tiimi teise järjestikuse MM-tiitlini."

Lisakommentaare soomlane ei anna.

Veidral kombel sõnas Torppa eile Ilta-Sanomatile, et pulm pole tühistatud. "Meil läheb Jari-Mattiga väga hästi," ütles naine, keda on nähtud ühe Soome IT-firma juhi seltskonnas ja hommikuti tema majast väljumas.

"Me muutsime pulmaplaane nii, et suure peo asemel tuleb kitsa ringi üritus. Rääkisime eile (kolmapäeval - toim.) Jari-Mattiga, et anname uhkele pulmale kuluma pidanud raha hoopis heategevuseks."


Samal teemal

10. oktoober 2019, 11:57
Soome ralliässa peredraama sai kurva, kuid oodatud lõpplahenduse
10. oktoober 2019, 09:55
Suhteskandaali jätk: kas Latvala kihlatut ei lubata Toyota meeskonna juurde?
8. oktoober 2019, 09:20
Tommi Mäkinen kardab, et sahkerdav kihlatu mõjutab Latvala sõitmist: mina ei suudaks sellises olukorras üldse keskenduda
5. oktoober 2019, 21:41
Soome väljaanne: Jari-Matti Latvala kihlatu on rallimeest pool aastat petnud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee