Cristiano Ronaldo.Foto: AFP/Scanpix
12. oktoober 2019, 18:33

VIDEO | Ronaldo iluvärav tõi portugallase ülivõimsa saavutuse lävele (1)

34aastane Cristiano Ronaldo on endiselt jalgpallimaailma tipus. Eile õhtul Portugali 3:0 võidumängus korra võrku sahistanud ründajat lahutab nüüd karjääri 700. tabamusest üks värav.

Valitseva Euroopa meistri viis Luksemburgi vastu 16. minutil juhtima Bernardo Silva. Teisel poolajal lõikas Ronaldo vastaste kaitsja söödu vahelt, pääses silmitsi väravavahiga ja tõstis palli temas efektselt üle. Lõppseisu vormistas normaalaja eelviimasel minutil Goncalo Guedes.

Ronaldole oli koondise eest tegu 94. tabamusega, millega Portugallane hoiab kõigi aegade tabelis teist kohta. Enim on rahvusmeeskonna ridades väravaid löönud Ali Daei, kes sai Iraani eest kirja 109 kolli.

2020. aasta Euroopa meistrivõistluste valikturniiri B-grupis on Portugal viie mänguga kogunud 11 punkti, sellega hoitakse matši enam pidanud Ukraina järel teist kohta.