FOTOD | Kiirelt vähemusse jäänud Saksamaa lõi Eestile kolm vastuseta väravat (38)

LISA KOMMENTAAR

Ega Andorra töömehed paremini ei mängiks! 14. oktoober 2019, 16:19
Nendel, seekord koondises mänginutel, on omad töökohad ja hea tasu niigi kindlustatud, milleks kõik muu... Saksamaa pakkus esimesel poolajal võimalusi võõrustajatelegi, aga häbitundest vist, seda ei kasutatud ja õnn polnud ka ise teha. Ja mis (mitmend?) koondisega sakslased Lillekülla tulid! Muidugi sakslased jäävad/on oma tasemelt igasuguste paigutustega ammusest asumaast eespoole.
jope14. oktoober 2019, 15:17
lihtsalt hale :D mingu riisugu parke lehtedest, seal neist rohkem tolku :D
Nojah, 14. oktoober 2019, 10:44
sedagi nii heaks juhuks... Aga oleks, eh, oleks vaid, oh...juhtuks..... noh, näiteks kevad ja ....õnn.....
koll kipper14. oktoober 2019, 09:57
lootust on - 9 vastu saaks äkki vigi kätta?
Steffan14. oktoober 2019, 07:07
Eestlased saavad lohutseks väikesed kummilutid aga Saksamaa saab kuldse karika.Toetan alati saksamaad.Eriti suur respekt Neuerile.Mulle meeldib Saksamaa mängustiil,ühtne ja vägahea meeskonnatöö,saksamaa kvaliteete on maailm tasemel.Saksamaa jätka samas vaimus tublid olite.
Neiu14. oktoober 2019, 11:56
Ei oska enam midagi lisada! :) 👏👏
juga14. oktoober 2019, 01:05
Kiirus ja tehnika on olematud. Ja kui keegi kogemata jõuabki värava lähedusse, siis tuleb krambistav ehmatus- oih, kus ma nüüd olen. Variant mängida olekski umbes kaheses enamuses. Milleks võetakse koondisesse Baranovit, Zenjovi, Ojamaad ja nii mõndagi meest veel, kes juba ammu on oma oskamatust-suutmatust tõestanud. Ka Kostja on füüsiliselt juba ühe poolaja mees. Kui kogu valiksarja peale ollakse võimelised , pigem kobistama kui lööma 2 väravat, siis rünnakust ei saagi üldse rääkida. Muidugi lisaks kõigele ka Lepmets ei kuulu kohe kindlasti läbi aegade parimate hulka. Igati kehva generatsioon
nii on kahjuks14. oktoober 2019, 00:32
teisel poolajal sõideti meist nagu tankiga üle...
televaataja14. oktoober 2019, 00:58
Pärast 0:2 kaotust edasi enam EI VAADANUD! Lülitasin teleka teistele programmidele!
jalka14. oktoober 2019, 00:02
Vähemalt oli normaalne kaotus, mis ei tekita nurinat ja oletusi. 1:2 või 2:3 kaotuse puhul oleks jäänud midagi kripeldama, eriti just siis kui võiduvärav oleks löödud mängu lõpus.
13. oktoober 2019, 23:59
Kas nad muud tegevust ei leia?
Peale mängu 13. oktoober 2019, 23:52
Just andis Manuel Neuer intervjuu RTL -le ja ütles , et eestlastele sai saatuslikuks Fitness. Eestased olid teisel poolajal vääsinuuud ! Kahjuks .
GUNNAR13. oktoober 2019, 23:43
Palju peaks vastaseid väljakul olema, et kas või ühe värava saaks??????????
Gunnar13. oktoober 2019, 23:46
Ainult väravavaht!!!!
irwwww:D13. oktoober 2019, 23:55
siis ka löövad mööda
Aga hea13. oktoober 2019, 23:43
kui stadkal saab ikka laulupidu korraldada. Milleks muidu see Lilleküla staadion.
Gunnar13. oktoober 2019, 23:42
A13. oktoober 2019, 23:33
Miks sakslasi eestlastest rohkem platsil on ???
Mainz 13. oktoober 2019, 23:29
Olgem ausad , esimesel poolajal mängisid eestlased hästi .Vaatan mängu RTL -st , Saksa kommentaator kiidab Eesti mängijaid . Tuleks vähemalt üks väravgi Eesti poistele.
Frankfurt 13. oktoober 2019, 23:39
Sakslased ei ole selline õel rahvus nagu eestlased .Kiidavad viisakusest.
to Frankfurt14. oktoober 2019, 01:43
Vot mina jälle ei saa aru sinusugusest omadega õelutsejast. Üks ummamuudu imelik sort inimesi, kes alati omasid kirub.
to Frankfurt14. oktoober 2019, 03:44
Väga vastiku ja ennasttäis mulje jätavad sinusugused oma rahvuse halvustajad. Pole sellistest inimestest mitte kunagi aru saanud. Omasid peab veel hoidma, kes siis veel hoiab, kui mitte me ise.
14. oktoober 2019, 08:19
Kas sa oled Kinder ,et oma olen?
to 08. 1914. oktoober 2019, 13:18
Sa siis järelikult ei ole rahvuselt eestlane või ei taha olla. Noh et kadasakslane siis, nojah arusaadav.
to to Frankfurt16. oktoober 2019, 12:40
Arjott13. oktoober 2019, 23:25
Joovastavalt kurb seis,nüüd Türgi ottomanid sakstel abiks,Eesti maameestel saksa ordu rauristide,rüüde ja relvade vasta midagi,jääme sakste ja kadakasaksluse orjadeks edasi
13. oktoober 2019, 23:36
Eestlased ei tohiks jalgpalli mängida ,häbi teevad .
Lennart13. oktoober 2019, 23:19
Eesti jalgpall oli, on ja jääb igaveseks rahvuslikuks häbiks.
A13. oktoober 2019, 23:37
Prooviks rahvastepalli -ah jaa , keelatakse -jääb siis munade veeretamine .
palun14. oktoober 2019, 00:22
suunake see raha teistesse pallimängudesse ja me saavutame seal edu !
jaamaülem13. oktoober 2019, 23:31
Vastan ise. Mitu ! Sakslased kohtlevad ka vähemuses mängides eestlaseid kui karjapoisse. Riigil raha vähe, lõpetage selle tuulde loopimine !
Arjot13. oktoober 2019, 22:50
Peaaegu löbus seis,ennustasin 6:6 lõppu ja 3:3 ühe punkti ootusi 1 poolel aga jalgpall on ümar nagu tõukekuul,pisut pehmem ka,saab putsa ja peaga lüya ja sihtida
13. oktoober 2019, 20:03
Klaver13. oktoober 2019, 17:45
Noh14. oktoober 2019, 11:11
Kaotasin kihlveo. Pakkusin 5-0 saksale, aga ainult 3-0 tuli. Oleks täismansa saksal mänginud, oleksin vist võitnud.