Jalgpall

Brasiilia jalgpallilegend: olen Ronaldoga rohkem maganud kui oma naisega (3)

Ohtuleht.ee, 13. oktoober 2019 16:25
Roberto Carlos Foto: Scandpix/Topography
Brasiilia ja Madridi Reali legendaarne äärekaitsja Roberto Carlos meenutas Portugali televisioonile antud intervjuus kohtumist koondisekaaslase Ronaldoga ning aegu kuninglikus vutiklubis.

„Kohtusin Ronaldoga 1993 aastal ja sellest momendist peale olime alati toakaaslased. Ma olen Ronaldoga rohkem maganud kui oma naisega,“ viskas dünamiitjalana tuntud Carlos nalja.

Carlos rääkis veel, kuidas Reali aegadel oli neil koos punt superstaare ja see kõik tundus nagu filmis.

„Meenutan neid aegu praegu ja see oli täisti hullumeelne. Pärast igat mängu olid eralennukid siin ja seal. Kohtusime meeskonnakaaslastega lennujaamas: Beckham läks enda omaga, Figo ja Zidane enda omadega,“ kirjeldas Carlos.

Carlos lisas ka, et selliste superstaaridega oli treeneril väga keeruline toime tulla.

Samal teemal

„Jose Antonio Camacho kestis vaid 10 päeva,“ meenutas Carlos. „Ta tuli riietusruumi ja teatas, et tahab alates sellest hetkest treeninguid alustada kell 7 hommikul, meie olime aga harjunud alustama 10:30. Proovisime teda ümber veenda, aga ei saanud ja ta pidi lahkuma.“

Teine peatreener, kes hakama ei saanud, oli Vanderlei Luxemburgo, kes üritas ära keelata alkoholi tarbimise.

„Ronaldo ja mina ütlesime talle, et inimestel on oma harjumused ja neid pole mõtet muuta. Et ta ei keelaks meil matšieelse päeva õhtusöögil veini ja õlut, sest sellest tekib ainult probleeme. Mida treener selle peale tegi? Algelt keelas veini ja siis õlle. Ta pidas peatreenerina vastu kolm kuud,“ tõi Carlos teise näite.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee