Angel Mena põrutas Argentinale iluväravaFoto: AFP/Scanpix
13. oktoober 2019, 19:26

VIDEO | Aegade parima karistuslöögi kandidaat? Ecuadorlane põrutas Argentinale ulmepaugu

Lisaks valikmängudele peetakse täna hulganisti sõpruskohtumisi. Kuigi Argentina purustas Ecuadori koguni 6:1, kanti kõige tähelepanuväärsem värav just kaotajate arvele.

Argentina läks esimesel poolajal Lucas Alario, Leandro Paredesi väravatest ning Jhon Espinzola omaväravast 3:0 juhtima, ent teise poolaja avatabamuse eest hoolitses ecuadorlane Angel Mena, kes saatis väravast kaugelt ja terava nurga alt palli Augustin Marchesini valvatava värava tahanurka.

Lõppseisu vormistasid German Pezzella, Nicolas Dominguez ja Lucas Ocampos. Kusjuures Ocampos on koondisekarjääri alustanud eriti edukalt – ta on löönud värava mõlemas enda osalusega peetud kohtumises.

Anna kommentaaris teada, milline karistuslöök on sulle kõige eredamat meelde jäänud?