Konstantin Vassiljev: äkki noortel tekib veel võimalusi Saksamaad võita (16)

LISA KOMMENTAAR

Meelis14. oktoober 2019, 20:16
Saksu pole jah eestlased võitnud mitusada aastat,vaevalt et nooredki seda suudavad,sest kadaka sakslus on juba emapiimaga nii sisse imendunud et
Horstile 14. oktoober 2019, 16:06
Selline jutt ei paku pinget, eriti spordi juures . Vaevalt sa Thomas Müllerit FC Bayern Münchenist mõtlesid , oder ?
Horst Wessel14. oktoober 2019, 14:43
See oli ju mingi Saksamaa duubelmeeskond. Oleks Müller oma kaaslastega tulnud,oleks asi viletsam olnud.
pallur14. oktoober 2019, 12:55
Kui jooksta ei jõua ja tehnika on nigel,siis ongi selline tulemus tõsiasi! Üks mees üle ja 0:3!?
Öifrosiine14. oktoober 2019, 11:27
Võit polnud kaugel! Elagu võit, mis polnud kaugel!
H14. oktoober 2019, 11:50
Saad nii sinisilmne olla
Vestimees lambanahas14. oktoober 2019, 11:23
midagi tuleb ju teha,see pole jalgpall enam,kui juba 10le kaotatakse ja needki treeningul,peamehed-tegijad olid ju kodus
prooviks14. oktoober 2019, 11:05
14. oktoober 2019, 10:25
Jah I poolaeg vaadatav mäng. Istusin kohe väravahi taga. No kahjuks ei õnnestunud, karistuslöök, nurgalöök, ega ka pealelöögid väravale.
vaataja14. oktoober 2019, 09:42
Minu jaoks oli kõik selge,küll Saksamaa kõik paika paneb! Kuna oli enne teada,et peatreeneril paljud koondislased n.ö. väljas,siis oli tegu nagu ,,pingipoiste,, meeskonnaga. Alul ei saadud hakkama aga ju siis vaheajal peatreener pani oma ,,jutuga,, mehed mängima ja nii see võit Saksamaale tuligi!
Klmn14. oktoober 2019, 11:55
Mina nägin seda mängu nii, kus Saksa andis Eestile vôimalusi väga palju, tehke midagi. Teisel poolajal oli okeiiiii..passige edasi. Üks passis koguaeg tühjalt, halloo, lööge talle. Täielik kaos on see Eesti jalgpall.
Marek14. oktoober 2019, 09:01
Kas ta ise ka usub mida ta räägib Saksamaad võita. Ahahaaa. Ülikõva et niigi läks.
Www14. oktoober 2019, 06:02
Kui kaua see zenjov veel koondises mängib, täiesti mõttetu mees väljakul lihtsalt jookseb seal, sama hästi võiks pavel loskutovi sinna maratoni jooksma panna, kunas see mees üldse väravaid lõi
MIKS juba ei taheta ,,,probleemist aru saada ?14. oktoober 2019, 09:50
Siin ei aita muud midagi ,,,KUI peaksime Väravaid ka lööma, Nii ,,et treener peaks ostma --vähemalt kaks väravate lööjat, Muidu need mängijad on tasemel ,,,aga lööjaid EESTIS POLE ?
Tyuiop14. oktoober 2019, 10:24
Mis jutt see selline on, et lööjaid Eestis pole ???? Eestis on lööjaid maa ja ilm aga neid ei lasta lihtsalt löögile !!! See on ilmselge vandenõu mille linajüri peab paljastama.
mis 14. oktoober 2019, 03:52