WRC

Kas süüdi on halastamatu kõmumeedia? Purunenud armastus võib kaudselt lõpetada Latvala karjääri (1)

Ohtuleht.ee, välismeedia põhjal, 14. oktoober 2019, 19:00
LÕPP: Kui veel mõne aja eest postitasid Maisa Torppa ja Jari-Matti Latvala sotsiaalmeediasse armsaid ühisfotosid, siis nüüd teatati, et pulmad jäävad ära.Foto: Instagram/maisatorppa

Rallimaailmas püsib ootusärevus – seni, kuni MM-sarja liider Ott Tänak ühegi tiimiga lepingut ei sõlmi, on ka hulk teisi sõitjaid teadmatuses. Võimalik, et kõige keerulisemas seisus on 34aastane legendaarne soomlane Jari-Matti Latvala, kes teatas eelmisel nädalal kihluse purunemisest.

Viimased spekulatsioonid viitavad pigem sellele, et järgmisel hooajal sõidavad Toyota meeskonnas Tänak, Kris Meeke ja Kalle Rovanperä. Võistkonna bossi Tommi Mäkineni jaoks ongi ilmselt kõige keerulisem välja nuputada, kas jätkata Latvala või Meeke’iga. Mõlemal on omad head ja vead, kuid just viimastel rallidel on britt end stabiilsema ja kiiremana näidanud.

Kogu sündmuste jadale lisab vürtsi viimastel nädalatel Soome meedias lahti rullunud Latvala peredraama. Lõpuks teatas rallimees avalikult, et tema pulm 28aastase kaunitari Maisa Torppaga jääb ära. 2016. aastal kohtunud paar jõudis kihluda ja nad püsisid kõmumeedia pideva jälgimise all.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14. oktoober 2019, 13:44
MIDAGI UUT! Soome rallistaarile väidetavalt sarvi teinud naine: mingit petmist pole olnud, armastame teineteist nii palju, et otsustasime lahku minna
13. oktoober 2019, 18:06
Latvalat petnud ekskihlatu elu läheb muretult edasi, nagu poleks midagi juhtunud
11. oktoober 2019, 11:27
Soome ralliäss kommenteeris esimest korda oma suhtedraamat
10. oktoober 2019, 11:57
Soome ralliässa peredraama sai kurva, kuid oodatud lõpplahenduse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee